Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
Czwartek 29 Padziernika 2020 Imieniny: Angeli, Przemysawa, Zenobii     os�b on-line [1]


Podchemiecka ka - pikny a jednak samotny...
fot. I. Zdziebko

infoEXPRESS









poznaj SUDETY

wstecz strona gwna
15 Maja 2005, 00:10 | FOTOrelacja

XI Pmaraton Wabrzych - fotoreporta

F O T O R E P O R T A










Wrd kobiet faworytk bya MAGORZATA SOBASKA (MLKS Db Kozienice) uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, Mistrzyni Polski w pmaratonie (1999).


Pierwsze numery startowe zarezerwowane byy dla Kenijczykw: 1 - ROTICH Richards, 2 - TOROITICH Reuben (Kenia, Nairobi). Z numerem 130 - Marek SWOBODA (Zakady Koksownicze Wabrzych); 169 - Marek Henczka (WKB Podzamcze Wabrzych)


Bro w rkach Prezydenta Kruczkowskiego? - niechybnie zaraz nastpi start! Podobnie jak w latach ubiegych, bieg rozgrywany by pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Wabrzycha.


Ponad 180 zawodnikw z 5 pastw wystartowao w XI Pmaratonie Wabrzych - rywalizacja przebiegaa na 21 kilometrowej trasie wok Podzamcza. fot. { i.}


Trjka faworytw: zwycizca maratonu w Tokio i mistrz wiata w biegu na 100 km Vladimir KOTOW (startujcy w barwach Republiki Poudniowej Afryki) stara si dotrzyma tempa biegaczom z Kenii.














































Niemal jednoczenie lini mety przekroczyli Kenijczycy: najlepszy czas zawodw 01:08:09 uzyska ROTICH Richards (nr 2) a zaraz po nim 01:08:23 TOROITICH Reuben (nr 1)






Zwycizca XI Pmaratonu Wabrzych - ROTICH Richards (nr 2) Kenia, czas: 01:08:09


Jako trzeci na mt dotar Vladimir KOTOW (RPA), czas 01:10:47


Najlepsza wrd pa, a z 7 czasem w klasyfikacji oglnej - Magorzata SOBASKA (MLKS Db Kozienice), czas: 01:16:08


Marek HENCZKA (WKB Podzamcze Wabrzych) z czasem 01:17:30 sklasyfikowany zosta na 11. pozycji.


Jeszcze ponad godzin od finiszu Kenijczykw zegar rejestrowa kolejnych maratoczykw docierajcych na met...


Nagrody zwycizcom wrczaj Prezydent Wabrzycha Piotr Kruczkowski oraz Dyrektor OSiR Wabrzych Mariusz Gawlik.







fotografie: { i.}

***

XI PӣMARATON WABRZYCH - WYNIKI
dystans: 21,0975km

M-ce Nr Zaw Nazwisko Imi Kraj Klub Rok Kateg M/Kat Wynik

1 2 ROTICH Richards KEN Nairobi 1974 M-30 1 1:08:09

2 1 TOROITICH Reuben KEN Nairobi 1978 M-20 1 1:08:23

3 150 KOTOW Vladimir RPA MR PRICE Cape Town 1958 M-40 1 1:10:47

4 4 WYROBA Piotr POL KS TURW Zgorzelec 1977 M-20 2 1:13:59

5 30 SIEMASZKO Jerzy POL OKB ITAKA Opole 1962 M-40 2 1:14:57

6 132 GAWROSKI Artur POL Kamienna Gra 1964 M-40 3 1:15:05

7 165 SOBASKA Magorzata POL MLKS DB Kozienice 1969 K-30 1 1:16:08

8 125 KASHAEDOW Aleksey BLR DINAMO Rogachew 1975 M-30 2 1:16:23

9 44 KOTARSKI Wiesaw POL TKKF TYTAN Police 1956 M-40 4 1:16:25

10 177 BACZEWSKI Edward POL PORCELARA Wabrzych 1964 M-40 5 1:16:51

11 169 HENCZKA Marek POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1957 M-40 6 1:17:30

12 130 SWOBODA Marek POL Zak. Koksownicze Wabrzych 1964 M-40 7 1:18:09

13 45 KANIA Marian POL TKKF TYTAN Police 1960 M-40 8 1:18:17

14 5 RUDNIK Tomasz POL KWB TURW Zgorzelec 1973 M-30 3 1:18:24

15 29 PIECZUROWSKI Sawomir POL OKB ITAKA Opole 1960 M-40 9 1:18:48

16 3 WJCIK Jacek POL WKB PIAST Wrocaw 1961 M-40 10 1:19:04

17 60 CZERSKI Marian POL WKB PIAST Wrocaw 1957 M-40 11 1:19:54

18 16 ELING Artur POL MUKS KADET Rawicz 1971 M-30 4 1:20:24

19 48 BRANDENBURG Jzef POL POCZTA POLSKA 1955 M-50 1 1:20:56

20 98 PIJANOWSKI Robert POL Piesk 1977 M-20 3 1:21:33

21 27 DECA Jan POL LKS Rudnik 1953 M-50 2 1:21:36

22 146 KARWATKA Andrzej POL Gogw 1957 M-40 12 1:21:42

23 113 WODARCZYK Patrycja POL AZS AWF Katowice 1980 K-20 1 1:22:54

24 112 CAJZER Adam POL Wabrzych 1979 M-20 4 1:23:10

25 97 FOLC Ryszard POL KB TKKF Jawor 1957 M-40 13 1:23:13

26 158 KACZUGA Mirosaw POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1963 M-40 14 1:23:15

27 148 WAOWSKI Adam POL Guszyca 1978 M-20 5 1:23:17

28 86 MOCZARSKI Mariusz POL Jelenia Gra 1966 M-30 5 1:24:25

29 42 WOJEWODZIC Krzysztof POL Kodzko 1962 M-40 15 1:24:30

30 108 PIECHOWIAK Przemysaw POL Lipno 1962 M-40 16 1:25:38

31 26 MAGIERA Janusz POL FORMA Wodzisaw l. 1963 M-40 17 1:25:50


32 11 GURGUL Ryszard POL LUKS GRONICZEK Bielsko-Biaa 1955 M-50 3 1:26:12

33 17 PISMENKO Wojciech POL AGNES widwin 1963 M-40 18 1:26:28

34 31 SIEMASZKO Zbigniew POL OKB ITAKA Opole 1958 M-40 19 1:26:37

35 135 MAJEWSKI Andrzej POL OLIMPIA Podgaj 1969 M-30 6 1:27:00

36 153 PRZYGODZKI Tomasz POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1983 M-20 6 1:27:11

37 176 ZASKI Henryk POL WKB PIAST Wrocaw 1945 M-60 1 1:27:29

38 96 RUDZKI Marek POL WKB PIAST Wrocaw 1964 M-40 20 1:28:01

39 57 LESNIC Igor MLD INTERSPORT Moldova 1964 M-40 21 1:28:24

40 181 ROMAN Krzysztof POL ULKS OPAL Kudowa 1959 M-40 22 1:28:24

41 56 BABARA Ion MLD INTERSPORT Moldova 1954 M-50 4 1:28:36

42 92 MAJEWSKI Maciej POL widnica 1980 M-20 7 1:29:39

43 22 SZYMASKI Artur POL GRUPA LOTOS S.A. 1969 M-30 7 1:29:58

44 67 SZAFARCZYK Janusz POL WKB META Lubliniec 1969 M-30 8 1:30:13

45 23 MARSZAKOWSKI Zbigniew POL FORMA Wodzisaw l. 1957 M-40 23 1:30:31

46 8 KASZKOWIAK Jarosaw POL KB TKKF JAWORZANIE Jawor 1970 M-30 9 1:31:57

47 78 AMBROSIEWICZ Henryk POL KB LEW Legnica 1949 M-50 5 1:32:04

48 55 CERNOLETCHII Iuri MLD INTERSPORT Moldova 1975 M-30 10 1:32:16

49 39 KASZUBA Edward POL WKB PIAST Wrocaw 1944 M-60 2 1:32:17

50 64 MARCOVA Svetlana MLD INTERSPORT Moldova 1959 K-40 1 1:32:20

51 147 ILKW Marcin POL POKO-SAT Guszyca 1977 M-20 8 1:32:29

52 25 SZKATUA Henryk POL FORMA Wodzisaw l. 1960 M-40 24 1:32:33

53 122 WOLSKI Wiesaw POL Krapkowice 1948 M-50 6 1:32:39

54 62 SZUBART Kazimierz POL Dzieroniw 1957 M-40 25 1:32:43

55 138 FILIP Bogdan POL Dzieroniw 1980 M-20 9 1:33:23

56 166 NDZA Sawomira POL Krakw 1972 K-30 2 1:33:24

57 99 GAWRY Czesaw POL Duszniki Zdrj 1947 M-50 7 1:34:02

58 101 JANIAK Witold POL KB ARTEMIS Wrocaw 1970 M-30 11 1:34:08

59 115 KOSZEWSKI Micha POL Boguszw-Gorce 1986 M-20 10 1:34:09

60 145 WAYDA Adam POL TC KOMAK CHROBRY Gogw 1968 M-30 12 1:34:25

61 9 SZCZSNA RADZIKOWSKA Halina POL widnica 1981 K-20 2 1:34:27

62 114 MOSIO Jzef POL Wabrzych 1951 M-50 8 1:34:53

63 134 BROYNA Dariusz POL Wabrzych 1967 M-30 13 1:34:53

64 74 NOWAK Dariusz POL GRYF Przysieka Polska 1968 M-30 14 1:34:54

65 80 JAKUBIAK Henryk POL KB AMATOR Leszno 1936 M-60 3 1:35:01

66 157 DUL Wiesaw POL TKKF ORLE Jelenia Gra 1952 M-50 9 1:35:33

67 152 PIOTRKOWSKI Jerzy POL WKB PIAST Wrocaw 1958 M-40 26 1:35:54

68 94 WARWAS Artur POL WKB PIAST Wrocaw 1966 M-30 15 1:35:58

69 155 BUDKA Mirosaw POL Wabrzych 1968 M-30 16 1:36:02

70 72 MALESKA ukasz POL WKB META Lubliniec 1986 M-20 11 1:36:14

71 131 MACZUGOWSKI Janusz POL Kamienna Gra 1944 M-60 4 1:36:19

72 117 TRAWNICZEK Joanna POL Bielawa 1972 K-30 3 1:36:26

73 118 TRAWNICZEK Piotr POL Bielawa 1966 M-30 17 1:36:27

74 151 RODZIEWICZ Zbigniew POL WKB PIAST Wrocaw 1948 M-50 10 1:36:43

75 76 LIPOWSKI Zdzisaw POL KB LEW Legnica 1946 M-50 11 1:37:23

76 83 PIGLA Andrzej POL JW 3030 Wrocaw 1971 M-30 18 1:37:29

77 10 POGORZELSKI Grzegorz POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1962 M-40 27 1:37:50

78 50 MIELCAREK Leszek POL K & K Katowice 1955 M-50 12 1:37:57

79 109 WOJNAROWICZ Waldemar POL KB TKKF JAWORZANIE Jawor 1956 M-40 28 1:38:08

80 14 PASTUSZKA Tomasz POL ORK.Rep.SOW Wrocaw 1982 M-20 12 1:38:22

81 59 HAUSZYLD Zdzisaw POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1961 M-40 29 1:38:33

82 149 SOMOWICZ Jarosaw POL Wabrzych 1970 M-30 19 1:38:36

83 95 ZADORONY Zdzisaw POL KWB TURW Zgorzelec 1953 M-50 13 1:38:49

84 91 PIJANOWSKI Wiesaw POL Piesk 1954 M-50 14 1:38:51

85 43 BIERNACKI Leopold POL Opole 1954 M-50 15 1:38:57

86 65 GUSZPIT Ireneusz POL WKB PIAST Wrocaw 1951 M-50 16 1:39:12

87 35 FIEDOROWICZ Krzysztof POL Wabrzych 1982 M-20 13 1:39:14

88 38 JANIK Jerzy POL OSiR Strzelce Opolskie 1954 M-50 17 1:39:18

89 180 BUDZIK Ryszard POL PWiK Brzeg 1962 M-40 30 1:39:24

90 19 RAGUS Marek POL Sulechw 1963 M-40 31 1:39:47

91 103 ZIELISKI Marek POL KB TKKF JAWORZANIE Jawor 1953 M-50 18 1:39:49

92 137 BALEWSKI Dariusz POL WKB PIAST Wrocaw 1983 M-20 14 1:39:55

93 178 ROMAN Elbieta POL ULKS OPAL Kudowa 1954 K-50 1 1:39:59

94 75 KOLLER Ireneusz POL GRYF Przysieka Polska 1958 M-40 32 1:40:13

95 53 BALBUS Anna POL AWF Katowice 1980 K-20 3 1:40:20

96 71 VLASOV Vasile MLD INTERSPORT Moldova 1954 M-50 19 1:40:24

97 52 BALBUS Micha POL Bytom 1952 M-50 20 1:40:52

98 24 MARSZAKOWSKI Adam POL FORMA Wodzisaw l. 1979 M-20 15 1:41:01

99 15 MYJAK Marian POL Wabrzych 1954 M-50 21 1:41:05

100 13 PAWEKO Adrian POL Wabrzych 1988 M-20 16 1:41:09

101 119 RADKE Witold POL TS Wabrzych 1943 M-60 5 1:41:10

102 61 TOOCZKO Arkadiusz POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1977 M-20 17 1:42:35

103 124 WYKA Jerzy POL MARATON Pgw 1976 M-20 18 1:42:49

104 164 SZMEL Ewa POL Piechowice 1958 K-40 2 1:43:06

105 175 STANKIEWICZ Iwona POL ANTEX Sobtka 1959 K-40 3 1:43:27

106 174 STANKIEWICZ Antoni POL ANTEX Sobtka 1958 M-40 33 1:43:28

107 129 KRUMIN Dominik POL Ktrzyn 1981 M-20 19 1:43:45

108 84 KARBOWIAK Hubert POL Wrocaw 1969 M-30 20 1:43:47

109 173 MARCZUK Andrzej POL WKB META Lubliniec 1967 M-30 21 1:43:58

110 28 KU Krzysztof POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1957 M-40 34 1:44:10

111 49 STEFASKI Adam POL Bytom 1952 M-50 22 1:44:22

112 116 SPEIL Jerzy POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1949 M-50 23 1:44:23

113 12 JAGIELLICZ Marcin POL Wabrzych 1988 M-20 20 1:44:24

114 79 ACINA Bogdan POL KB LEW Legnica 1946 M-50 24 1:44:51

115 32 SALA Mieczysaw POL KB TP Jelenia Gra 1961 M-40 35 1:45:17

116 167 MADAJCZAK Jarosaw POL Trzcianka 1973 M-30 22 1:46:05

117 136 SAROSIEK Anna POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1984 K-20 4 1:46:05

118 120 SIWAK Damian POL ORKIESTRA REPR. SOW 1978 M-20 21 1:46:33

119 104 MYSZKOWSKI Bolesaw POL Boguszw-Gorce 1960 M-40 36 1:46:40

120 87 SZKLARZ Andrzej POL Jelenia Gra 1957 M-40 37 1:46:42

121 90 SZOUCHA Tadeusz POL KB LEW Legnica 1958 M-40 38 1:46:55

122 127 DERA Zbigniew POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1951 M-50 25 1:47:10

123 77 JAKUBOWSKI Mirosaw POL KB LEW Legnica 1959 M-40 39 1:47:24

124 54 WYMYSO Czesaw POL MOSiR Piekary lskie 1956 M-40 40 1:47:55

125 154 WALIDUDA Jarosaw POL Pisarzowice 1972 M-30 23 1:49:17

126 133 SZKUDLAREK Tomasz POL Opole Groszowice 1972 M-30 24 1:49:18

127 141 MECHLISKI Tomasz POL http://www.biegajznami.pl 1979 M-20 22 1:49:29

128 88 GUDOWSKI Robert POL http://www.biegajznami.pl J.Gra 1974 M-30 25 1:49:46

129 102 ROZBICKI Czesaw POL KB ARTEMIS Wrocaw 1945 M-60 6 1:50:31

130 47 FONA Micha POL MUKS Legnica 1985 M-20 23 1:50:49

131 7 DACEWICZ Leszek POL Uniwersytet III Wieku 1941 M-60 7 1:51:16

132 168 SOKOOWSKI Daniel POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1951 M-50 26 1:51:20

133 82 KLIMAS Ryszard POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1957 M-40 41 1:51:54

134 33 UKOWSKI Piotr POL w.Marta W-wa Dw.Centr.PKP 1955 M-50 27 1:52:24

135 106 PILARZ MAKIEWICZ Danuta POL WKB PIAST Wrocaw 1964 K-40 4 1:52:31

136 105 MICHOWSKI Marian POL WKB PIAST Wrocaw 1939 M-60 8 1:52:31

137 162 PONIECKI Jan POL lizw 1946 M-50 28 1:52:48

138 123 TARCZYSKI Grzegorz POL MARATON Pgw 1974 M-30 26 1:53:33

139 93 RUTKOWSKI Artur POL Wrocaw 1967 M-30 27 1:54:23

140 126 RUTKOWICZ Franciszek POL STANLEY SYSTEM TEAM Toru 1950 M-50 29 1:54:49

141 144 MIAEK Zbigniew POL Wabrzych 1979 M-20 24 1:55:25

142 161 MARCINIAK Krzysztof POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1958 M-40 42 1:55:34

143 36 SAWKO Kazimierz POL Spd. Mieszk. PODZAMCZE 1953 M-50 30 1:55:40

144 172 CHOMIAK Katarzyna POL Jedlina Zdrj 1974 K-30 4 1:55:56

145 34 RUMISKI Rafa POL Wabrzych 1983 M-20 25 1:56:29

146 21 SIWICKI Marek POL Netkowice 1967 M-30 28 1:56:36

147 170 WITCZAK Mikoaj POL BIELAWIANKA Bielawa 1935 M-70 1 1:56:37

148 81 CHMIELEWSKI Janusz POL Brzeg 1957 M-40 43 1:56:58

149 100 MIZERA Agnieszka POL Wrocaw 1969 K-30 5 1:57:09

150 40 URAMOWSKI Jzef POL WKB PIAST Wrocaw 1938 M-60 9 1:57:14

151 110 MARCINIAK Lesaw POL Wabrzych 1952 M-50 31 1:57:24

152 85 SOBISKI Waldemar POL Jelenia Gra 1961 M-40 44 1:57:32

153 68 HAUSZYLD Barbara POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1987 K-20 5 1:57:51

154 89 BASZAK Ryszard POL KB LEW Legnica 1949 M-50 32 1:59:09

155 69 PATERAK Robert POL WKB META Lubliniec 1986 M-20 26 1:59:16

156 73 SZKUDLAREK Micha POL GRYF Przysieka Polska 1933 M-70 2 1:59:17

157 6 TUREK Rudolf POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1941 M-60 10 1:59:27

158 160 SKOWROSKI Zbigniew POL Wabrzych 1951 M-50 33 2:00:05

159 142 BARTKOWICZ Wiesaw POL Gogw 1957 M-40 45 2:00:10

160 51 STERNALSKI Micha POL WKB PIAST Wrocaw 1976 M-20 27 2:01:23

161 163 MATCZAK Stanisaw POL ORLTA LWOWSKIE Mcinka 1950 M-50 34 2:02:02

162 143 LENDOR Zbigniew POL ANTEX Sobtka 1979 M-20 28 2:02:34

163 46 UK Jzef POL FWO CAMELA Wabrzych 1940 M-60 11 2:03:26

164 159 KACZUGA Marcin POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1990 M-20 29 2:10:15

165 41 MALICKI Jan POL OKB ITAKA Opole 1929 M-70 3 2:12:02

166 156 TUROWSKA Krystyna POL Jelenia Gra 1946 K-50 2 2:12:21

167 107 WITASIK Jolanta POL WKB PIAST Wrocaw 1972 K-30 6 2:12:21

168 70 MAEK Janusz POL Dobrodzie 1952 M-50 35 2:13:11

169 18 HUNEK Sawomir POL Wabrzych 1955 M-50 36 2:13:38

170 140 KAMIERKIEWICZ Barbara POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1961 K-40 5 2:14:31

171 139 KAMIERKIEWICZ Marian POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1955 M-50 37 2:14:31

172 20 RAUS Ryszard POL Sulechw 1965 M-40 46 2:17:02

173 128 SEJWA Piotr POL WKB PODZAMCZE Wabrzych 1964 M-40 47 2:18:37

174 37 MARCIAK Czesaw POL BIELAWIANKA Bielawa 1929 M-70 4 2:20:08

175 63 KLIMEK Karolina POL HARCOWNIK Jelcz-Laskowice 1984 K-20 6 2:27:57

176 121 GALICKI Dobromir POL ORKIESTRA REPR. SOW 1977 M-20 30 2:31:40


Przeczytany [19229] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
15 Maja 2005, 11:50
Autor: marcoss
super impreza!
15 Maja 2005, 14:16
Autor: running man
:))) ciemnoskry biegacz z napisem "Wabrzych" wyglda bardzo przekonujco i ...swojsko!
16 Maja 2005, 22:33
Autor: ja
dobre zdjcia, najlepsze jakie widziaam w twoim wykonaniu
18 Maja 2005, 17:46
Autor: B
fajne bo kolorowe?
18 Maja 2005, 22:40
Autor: teteelka
jakie kolorowe? ten Murzyn to jaki czarny wyszed :)))
Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii.

Redakcja portalu zastrzega, e w komentarzach i opiniach nie mog znale si treci reklamujce przedsibiorcw, ich dziaalno lub oferowane przez nich towary i usugi; nie mog si te znale treci zabronione przez prawo, wulgarne, obraliwie, naruszajce zasady wspycia spoecznego, naruszajce prawa Redakcji lub innych osb - w przypadku pojawienia sie takich opinii bd one przeredagowane, ich tre skrcona lub usunita.




Nie Przegap!
OGOSZENIA


S O N D A
Co sdzisz o obostrzeniach w zwizku z ogoszon pandemi?
S przesadne, a takiego wielkiego zagroenia przecie nie ma 100.00%
Uwaam, e wprowadzone przepisy s uzasadnione i kady powinien si do nich stosowa 0.00%
Nie mam zdania0.00%

Wiadomoci // region

:: WBO na 2021 rozstrzygnity!
Ostatni dzie wrzenia 2020 by ostatnim dniem gosowania na projekty w ramach Wabrzyskiego Budetu Obywatelskiego na rok 2021. Oglna kwota WBO na rok 2021 wynosia a 3.260.000 zotych, a do udziau w tegorocznej odsonie budetu zgoszono sze projektw. Dwa z nich nie przeszy oceny merytorycznej, zatem wabrzyszanie mieli moliwo gosowania na cztery projektu.

:: Pomknli w Jaworzynie
Za nami szsty wycig Ligi MTB XC Aglomeracji Wabrzyskiej 2020, ktry zgromadzi na starcie w Jaworzynie laskiej 136 zawodniczek i zawodnikw. Warto podkreli, e byo to jednoczenie tradycyjne XVI Grand Prix Solidarnoci.

:: Herbapol Plaza zdobyty
Kapitalne widowisko i pi bramek zobaczyli kibice zebrani na stadionie w Stanowicach. Pojedynek Mineralnych z Herbapolem aspirowa do miana hitu kolejki. Po 90 minutach gry miao mona powiedzie, e takim by.

:: Zawieszenie wiechy na budowie Biznes Inkubatora Przedsibiorczoci
25 wrzenia 2020r. na terenie budowy Parku Biznesu z Inkubatorem Przedsibiorczoci znajdujcego si w wiebodzicach przy ul. Strefowej, odbya si tradycyjna uroczysto zawieszenia wiechy.

:: Samorzdy chc zielonej energii i czystego powietrza
Samorzdowcy subregionu wabrzyskiego 28 wrzenia podpisali deklaracj dekarbonizacji. W cigu 10 lat ciepo i energia na tym terenie powinny pochodzi tylko ze rde odnawialnych.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Padziernik 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
1234
5 6 7891011
12 13 14 15161718
19 20 2122232425
26 27 28293031


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrzeone. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materiaw zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - doradca biznesowy play - zarzdca nieruchomoci warszawa - ruszt do grilla