Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | POCZTA
Sobota 19 Kwietnia 2014 Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa     osób on-line [3]


Oklejona śniegiem polna roślinność ugina się pod jego ciężarem, dopiero odwilż je od tego uwolni. Sfotografowane gdzieś w okolicach Wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra.
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS

poznaj SUDETY

wstecz strona główna
28 Lipca 2006, 09:55 | Aktualności

Pomóżmy Grzegorzowi

Syn znanego wałbrzyskiego dziennikarza i poety Romana Gilety jest chory na białaczkę. Wiadomość o tym poruszyła nie tylko całe środowisko dziennikarskie, ale także wielu mieszkańców Wałbrzycha. Grzegorz Gileta potrzebuje krwi i pieniędzy na kosztowne leczenie. Liczymy na pomoc naszych Czytelników!
Grzegorz Gileta ma zaledwie 31 lat. Jest żonaty i ma troje wspaniałych dzieci. Straszna choroba, która toczy jego organizm, wyszła na jaw kilkanaście dni temu. Według lekarzy, Grzegorz ma jedną z najcięższych odmian śmiercionośnej białaczki. Przy badaniu okazało się, że aż 70 procent komórek krwi jest zarażona. Tymczasem, żeby rozpocząć terapię, trzeba zdecydowanie obniżyć to stężenie. Do tego niezbędna jest krew i to w bardzo dużych ilościach. Grzesiek ma już założone specjalne konto krwi w Wałbrzyskiej Stacji Krwiodawstwa. Oznacza to, że gdy każda osoba oddająca krew powie, że to dla Grzegorza Gilety, to krew trafi właśnie do niego (bez względu na grupę krwi).


Oprócz tego Grzegorz ma założone konto bankowe, na które można przekazywać sumy niezbędne do sfinansowania jego leczenia: 28 1500 1764 1017 6017 0867 0000. Ostatnio koledzy Grzesia z wałbrzyskiej fabryki Toyoty oddawali dla niego krew, za co w jego imieniu dziękujemy. Jednocześnie zwracamy się z gorącym apelem do naszych niezawodnych Czytelników o pomoc w uratowaniu życia Grzegorza. Liczy się każda kropla krwi i każda złotówka wpłacona na jego konto. Z góry z serca dziękujemy!

(RAD) [30 minut]


Przeczytany [578] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Redakcja portalu zastrzega, że w komentarzach i opiniach nie mogą znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi; nie mogą się też znaleźć treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, naruszające prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii będą one przeredagowane, ich treść skrócona lub usunięta.
Nie Przegap!
OGŁOSZENIA


S O N D A
Czy otwarcie Aqua-Zdroju w Wałbrzychu będzie strzałem w 10?
TAK
NIE
NIE WIEM
głosów: [32] opinii: [0]

Wiadomości // region

:: Zmiany w budżecie Świebodzic
Jedną z najważniejszych uchwał LI sesji Rady Miejskiej Świebodzic była zmiana w budżecie gminy na 2014 rok. Dzięki zwiększeniu się dochodów gminy (m. In. z tytułu odzyskanego za 2009 rok podatku VAT w wysokości ponad 77 tys. zł oraz wpłynięcia dotacji i subwencji państwowych), dzięki temu dodatkowe pieniądze przeznaczono na zwiększenie wydatków oświatowych i innych wydatków inwestycyjnych, a także bieżących.

:: Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu
Praca tymczasowa a koszty rekrutacji, narzędzia wykorzystywane do rekrutacji najlepszych specjalistów oraz zatrudnienie pracowników ze Wschodu - to główne tematy kolejnego spotkania z cyklu „Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu", które odbędzie się 17 kwietnia br. we Wrocławiu.

:: INVEST-PARK gościł pracodawców
27 marca 2014 r. w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK” odbyło się czwarte spotkanie Sudeckiego Klubu Pracodawców.

:: Centrum Przesiadkowe w Świdnicy – trwają intensywne prace.
Prace nad Centrum Przesiadkowym rozpoczęto w 2010 roku. Mieszkańcy Świdnicy od grudnia 2013 r. mogą korzystać z nowo oddanego do użytku budynku dworca kolejowego, jak i z bezpośrednich połączeń kolejowych do Wrocławia, które realizują Koleje Dolnośląskie.

:: Jedlina otrzyma pomoc w modernizacji dróg w ramach Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych.
25 marca przez Radę Ministrów została podjęta uchwała w sprawie finansowania programu wieloletniego pod nazwą „Narodowy program przebudowy dróg lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój”. Dzięki tej decyzji, wniosek złożony przez Urząd Miasta Jedliny o dofinansowanie modernizacji dróg na terenie Jedliny-Zdroju będzie realizowany w 2014 roku.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Kwiecień 2014
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
12 3 456
7 8910111213
14 15 1617 18 1920
21222324252627
282930


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - bank zdjęć - doradca biznesowy play - karpacz atrakcje - ebok pgnig - szkolenie bhp wrocław