Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
Czwartek 30 Lipca 2015 Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława     osób on-line [3]


Gwiazdnica wielokwiatowa Stellaria holostea to bylina kwitnąca od kwietnia do czerwca zamieszkująca świetliste lasy, łąki, rowy. Sfotografowana na beznadziejnym jak się wydaje, gliniastym podłożu pewnego rowu w okolicach Szczawna Zdroju.
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS

poznaj SUDETY

wstecz strona główna
28 Lipca 2006, 09:55 | Aktualności

Pomóżmy Grzegorzowi

Syn znanego wałbrzyskiego dziennikarza i poety Romana Gilety jest chory na białaczkę. Wiadomość o tym poruszyła nie tylko całe środowisko dziennikarskie, ale także wielu mieszkańców Wałbrzycha. Grzegorz Gileta potrzebuje krwi i pieniędzy na kosztowne leczenie. Liczymy na pomoc naszych Czytelników!
Grzegorz Gileta ma zaledwie 31 lat. Jest żonaty i ma troje wspaniałych dzieci. Straszna choroba, która toczy jego organizm, wyszła na jaw kilkanaście dni temu. Według lekarzy, Grzegorz ma jedną z najcięższych odmian śmiercionośnej białaczki. Przy badaniu okazało się, że aż 70 procent komórek krwi jest zarażona. Tymczasem, żeby rozpocząć terapię, trzeba zdecydowanie obniżyć to stężenie. Do tego niezbędna jest krew i to w bardzo dużych ilościach. Grzesiek ma już założone specjalne konto krwi w Wałbrzyskiej Stacji Krwiodawstwa. Oznacza to, że gdy każda osoba oddająca krew powie, że to dla Grzegorza Gilety, to krew trafi właśnie do niego (bez względu na grupę krwi).


Oprócz tego Grzegorz ma założone konto bankowe, na które można przekazywać sumy niezbędne do sfinansowania jego leczenia: 28 1500 1764 1017 6017 0867 0000. Ostatnio koledzy Grzesia z wałbrzyskiej fabryki Toyoty oddawali dla niego krew, za co w jego imieniu dziękujemy. Jednocześnie zwracamy się z gorącym apelem do naszych niezawodnych Czytelników o pomoc w uratowaniu życia Grzegorza. Liczy się każda kropla krwi i każda złotówka wpłacona na jego konto. Z góry z serca dziękujemy!

(RAD) [30 minut]


Przeczytany [659] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Redakcja portalu zastrzega, że w komentarzach i opiniach nie mogą znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi; nie mogą się też znaleźć treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, naruszające prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii będą one przeredagowane, ich treść skrócona lub usunięta.
Nie Przegap!
OGŁOSZENIA


S O N D A
Czy otwarcie Aqua-Zdroju w Wałbrzychu będzie strzałem w 10?
TAK
NIE
NIE WIEM
głosów: [67] opinii: [0]

Wiadomości // region

:: Startują konkursy RPO Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020 dla firm
Po wakacjach startują konkursy z dolnośląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 dla firm. Dolnośląscy przedsiębiorcy mogą więc już przygotowywać się do pierwszych konkursów. Znamy już terminy naborów wniosków w ramach RPO.

:: Projekt EXPEDYCJA II – wakacje z WOK
Jeśli spędzasz wakacje w mieście, a zabawy na podwórku Cię nudzą, zapraszamy do udziału w akcji letniej „Odkrywamy, zdobywamy, poznajemy, czyli Projekt EXPEDYCJA II”.

:: Informacja dla Pracodawców zainteresowanych organizacją stażu
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza Pracodawców do składania wniosków o organizację stażu w ramach programu p.n. „Klucz do sukcesu” dla osób długotrwale bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wałbrzychu, spełniających warunki określone w art. 49 ustawy z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz.U. z 2015r. poz. 149 z późn.zm.) - obowiązują nowe formularze wniosków (do pobrania na stronie: urzadpracy.pl)

:: Europa to my
Mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej!

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet i Telewizja Polska Program 1 organizują akcję informacyjną „Europa to my”.

:: Przedsiębiorco, nie przegap okazji! Student do wynajęcia
Dolnośląscy Pracodawcy, działając aktywnie na rzecz biznesu i rozwoju rynku pracy, ogłaszają nową inicjatywę pod nazwą ,,Student do wynajęcia”. Każdego roku wielu studentów staje przed wyzwaniem znalezienia odpowiedniego dla siebie miejsca, w którym mogliby zdobywać cenne dla ich zawodowej przyszłości doświadczenie.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Lipiec 2015
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
12345
6 789101112
13141516171819
20 21 2223 24 2526
27 28 293031


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - doradca biznesowy play - wesele Dzierżoniów - wesela Wałbrzych