Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | POCZTA
Piątek 29 Sierpnia 2014 Imieniny: Beaty, Racibora, Sabiny     osób on-line [3]


Żarłoczna gąsienica na przekwitniętych konwaliach. W lesie nie brak pożywienia nawet dla gąsienic, te korzystają z dobrodziejstwa, a z czasem przeobrażają się w pięknego motyla...
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS

poznaj SUDETY

wstecz strona główna
28 Lipca 2006, 09:55 | Aktualności

Pomóżmy Grzegorzowi

Syn znanego wałbrzyskiego dziennikarza i poety Romana Gilety jest chory na białaczkę. Wiadomość o tym poruszyła nie tylko całe środowisko dziennikarskie, ale także wielu mieszkańców Wałbrzycha. Grzegorz Gileta potrzebuje krwi i pieniędzy na kosztowne leczenie. Liczymy na pomoc naszych Czytelników!
Grzegorz Gileta ma zaledwie 31 lat. Jest żonaty i ma troje wspaniałych dzieci. Straszna choroba, która toczy jego organizm, wyszła na jaw kilkanaście dni temu. Według lekarzy, Grzegorz ma jedną z najcięższych odmian śmiercionośnej białaczki. Przy badaniu okazało się, że aż 70 procent komórek krwi jest zarażona. Tymczasem, żeby rozpocząć terapię, trzeba zdecydowanie obniżyć to stężenie. Do tego niezbędna jest krew i to w bardzo dużych ilościach. Grzesiek ma już założone specjalne konto krwi w Wałbrzyskiej Stacji Krwiodawstwa. Oznacza to, że gdy każda osoba oddająca krew powie, że to dla Grzegorza Gilety, to krew trafi właśnie do niego (bez względu na grupę krwi).


Oprócz tego Grzegorz ma założone konto bankowe, na które można przekazywać sumy niezbędne do sfinansowania jego leczenia: 28 1500 1764 1017 6017 0867 0000. Ostatnio koledzy Grzesia z wałbrzyskiej fabryki Toyoty oddawali dla niego krew, za co w jego imieniu dziękujemy. Jednocześnie zwracamy się z gorącym apelem do naszych niezawodnych Czytelników o pomoc w uratowaniu życia Grzegorza. Liczy się każda kropla krwi i każda złotówka wpłacona na jego konto. Z góry z serca dziękujemy!

(RAD) [30 minut]


Przeczytany [610] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Redakcja portalu zastrzega, że w komentarzach i opiniach nie mogą znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi; nie mogą się też znaleźć treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, naruszające prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii będą one przeredagowane, ich treść skrócona lub usunięta.
Nie Przegap!
OGŁOSZENIA


S O N D A
Czy otwarcie Aqua-Zdroju w Wałbrzychu będzie strzałem w 10?
TAK
NIE
NIE WIEM
głosów: [37] opinii: [0]

Wiadomości // region

:: Wałbrzych wśród najbardziej oszczędnych samorządów w Polsce
Wałbrzych znalazł się wśród miast grodzkich, w których wydatki na administrację są najniższe. Ranking sporządziła redakcja pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". Wałbrzych uplasował się na 13 pozycji. (w Polsce jest 66 miast na prawach powiatu).

:: Czy w dzielnicy Gaj powstanie instalacja do przetwarzania odpadów komunalnych?
Od kilku tygodni mieszkańcy dzielnic Gaj zbierają podpisy, które mają zablokować planowaną w ich sąsiedztwie budowę instalacji do przetwarzania odpadów. Gmina Wałbrzych, która ma być inwestorem, mówi o konieczności takiej budowy i zapewnia o jej bezpieczeństwie dla ludzi i środowiska.

:: Stowarzyszenie Młodzi Demokraci szykuje wyprawki szkolne
Młodzi Demokraci w całym kraju zainicjowali akcję „PODARUJ ZESZYT”. Wałbrzyskie Stowarzyszenie również przyłączyło się do tej szczytnej inicjatywy.

:: Konkurs dla Pracodawców
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza Pracodawców do wzięcia udziału w konkursie mającym na celu tworzenie dobrego klimatu dla rodzin w Polsce.
Do udziału w konkursie zaproszone są firmy i instytucje, które funkcjonują na rynku przynajmniej 12 miesięcy przed dniem zgłoszenia w sektorach prywatnym i publicznym oraz organizacje pozarządowe działające w Polsce. Mogą wziąć w nim udział firmy i instytucje, które zatrudniają pracowników na podstawie umowy o pracę.

:: Najpiękniej Ukwiecone Miasto
Kamienna Góra bierze udział w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Prezentacja zdjęć dekoracji kwiatowych z naszego miasta znajduje się TUTAJ, a głosować można za pośrednictwem facebooka do 31 sierpnia.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Sierpień 2014
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
123
456 7 8910
11121314151617
18 19 2021222324
25 26 27 28 293031


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - bank zdjęć - doradca biznesowy play - karpacz atrakcje - ebok pgnig - szkolenie bhp wrocław