Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | POCZTA
Poniedziałek 24 Listopada 2014 Imieniny: Emmy, Flory, Romana     osób on-line [6]


Z powodu budowy nowych dróg w Wałbrzychu wiele ogródków działkowych musiało zostać opuszczonych. Mimo braku opieki nadal rosną tu owoce i kwiaty. Sfotografowane w okolicy Piaskowej Góry na nowo budowanym odcinku obwodnicy.
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS

poznaj SUDETY

wstecz strona główna
28 Lipca 2006, 09:55 | Aktualności

Pomóżmy Grzegorzowi

Syn znanego wałbrzyskiego dziennikarza i poety Romana Gilety jest chory na białaczkę. Wiadomość o tym poruszyła nie tylko całe środowisko dziennikarskie, ale także wielu mieszkańców Wałbrzycha. Grzegorz Gileta potrzebuje krwi i pieniędzy na kosztowne leczenie. Liczymy na pomoc naszych Czytelników!
Grzegorz Gileta ma zaledwie 31 lat. Jest żonaty i ma troje wspaniałych dzieci. Straszna choroba, która toczy jego organizm, wyszła na jaw kilkanaście dni temu. Według lekarzy, Grzegorz ma jedną z najcięższych odmian śmiercionośnej białaczki. Przy badaniu okazało się, że aż 70 procent komórek krwi jest zarażona. Tymczasem, żeby rozpocząć terapię, trzeba zdecydowanie obniżyć to stężenie. Do tego niezbędna jest krew i to w bardzo dużych ilościach. Grzesiek ma już założone specjalne konto krwi w Wałbrzyskiej Stacji Krwiodawstwa. Oznacza to, że gdy każda osoba oddająca krew powie, że to dla Grzegorza Gilety, to krew trafi właśnie do niego (bez względu na grupę krwi).


Oprócz tego Grzegorz ma założone konto bankowe, na które można przekazywać sumy niezbędne do sfinansowania jego leczenia: 28 1500 1764 1017 6017 0867 0000. Ostatnio koledzy Grzesia z wałbrzyskiej fabryki Toyoty oddawali dla niego krew, za co w jego imieniu dziękujemy. Jednocześnie zwracamy się z gorącym apelem do naszych niezawodnych Czytelników o pomoc w uratowaniu życia Grzegorza. Liczy się każda kropla krwi i każda złotówka wpłacona na jego konto. Z góry z serca dziękujemy!

(RAD) [30 minut]


Przeczytany [634] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Redakcja portalu zastrzega, że w komentarzach i opiniach nie mogą znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi; nie mogą się też znaleźć treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, naruszające prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii będą one przeredagowane, ich treść skrócona lub usunięta.
Nie Przegap!
OGŁOSZENIA


S O N D A
Czy otwarcie Aqua-Zdroju w Wałbrzychu będzie strzałem w 10?
TAK
NIE
NIE WIEM
głosów: [44] opinii: [0]

Wiadomości // region

:: Konferencja ''2015 rok – plany i wyzwania dolnośląskich MMŚP''. Konkurencyjność sektora MMŚP w regionie. 27 listopada, Hotel Scandic, Wrocław
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Konfederację Lewiatan oraz Dolnośląskich Pracodawców konferencji ,,2015 rok – plany i wyzwania dolnośląskich MMŚP". Tematem przewodnim będzie kondycja dolnośląskiego sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, poznanie jego mocnych i słabych stron oraz barier i szans rozwoju.

:: Posadzili dąb na wjeździe do Wałbrzycha
12 listopada od godz. 22.00 do 24.00 trwała akcja sadzenia herbowego dębu na rondzie wjazdowym do Wałbrzycha.

:: Spotkanie informacyjne w Wałbrzychu – 26.11.2014 r.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne pod hasłem „Unijna środa dla przedsiębiorczych - wsparcie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”, które odbędzie się 26 listopada 2014 r. w Wałbrzychu. Tematem spotkania będą możliwości dofinansowania z funduszy europejskich, aktualnie dostępne dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MŚP, a także założenia wsparcia w nowej perspektywie finansowej.

:: Jaśniej i taniej
Od przyszłego roku w Kamiennej Górze rozpoczyna się wymiana i modernizacja oświetlenia ulicznego. Jest to efekt zakończonego ostatnio audytu energetycznego systemu oświetlenia w mieście, zleconego przez Urząd Miasta.


:: Państwo zapłaci twoje składki za opiekę nad dziećmi do lat 3 – bezpłatne szkolenie informacyjne w siedzibie ZUS w Wałbrzychu.
Oddział ZUS w Wałbrzychu zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 25 listopada o godz. 10:00 w siedzibie Oddziału ZUS w Wałbrzychu przy ul. Kasztanowej 1.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Listopad 2014
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
12
3 4 5 6 789
101112 13 14 1516
17 18 19 20 21 2223
24 252627282930


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - bank zdjęć - doradca biznesowy play - karpacz atrakcje - ebok pgnig