Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
Poniedzia³ek 22 Czerwca 2026 Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza     os�b on-line [1]


Krótki odpoczynek na usch³ym ¼d¼ble... Szybki "strza³" migawki zatrzyma³ tê chwilê ju¿ na zawsze...
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS









poznaj SUDETY

wstecz strona g³ówna
13 Sierpnia 2006, 10:33 | FOTOrelacja

I Mistrzostwa Wa³brzycha
w pi³ce siatkowej - pla¿owej

"Pla¿a" na stadionie przy ulicy Kusociñskiego zgromadzi³a mi³o¶ników pla¿owej odmiany siatkówki - podczas organizowanych przez wa³brzyski OSiR I Mistrzostw Wa³brzycha w pi³ce siatkowej - pla¿owej rywalizowano w trzech kategoriach: mê¿czy¼ni (open), kobiety (open),- ch³opcy (do lat 16) a pula nagród wynios³a 2.500 z³. foto: { i.}







































































I Mistrzostwa Wa³brzycha w pi³ce siatkowej - pla¿owej

fotografie: { i.} Ireneusz Piwowarski | © { i.} 2006.
Wszelkie prawa zastrze¿one.


Przeczytany [6959] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
13 Sierpnia 2006, 12:37
Autor: siatkarki
sliczne mamy:))
13 Sierpnia 2006, 12:40
Autor: Bart
mozna odniesc wrazenie ze byl to turniej wylacznie kobiecy ale nie mam o to pretensji do fotografa ;) piekne dziewczyny
13 Sierpnia 2006, 13:39
Autor: wiz
wyjatkowo urodziwy ten turniej ;) Ty to wiesz co fotografowaæ { i.} ..pozdro
13 Sierpnia 2006, 20:36
Autor: kuba
Proponujê by osir przy nastêpnej imprezie zorganizowa³ wybory Miss Wa³brzycha. Jak widaæ z wa³brzyskich dziewczyn mo¿emy byæ dumni.
14 Sierpnia 2006, 00:05
Autor: Mukka
no laski pierwsza klasa!!! wa³brzych zada dostempu do morza !!! niech osir sie tym zajmie ;)))
14 Sierpnia 2006, 09:30
Autor: aga
co za nieprofesjonalny fotograf! zachwycil sie laskami i zapomnial, ze faceci tez tam grali!moze kliszy mu zabraklo! czy to jest serwis tylko dla panów?
14 Sierpnia 2006, 10:48
Autor: pp.
zajebiste fotki czuc klimat tylko te auta w tle nie pasuja ale morza u nas niet. pozdro
14 Sierpnia 2006, 17:39
Autor: Antonji
i tak naj³adniejsze by³y noworudzianki.. widaæ je na wielu zdjêciach, nie od parady s± te¿ na 1 fotce :P .. baardzo ³adne by³y :D..
14 Sierpnia 2006, 19:26
Autor: mika
Czy ja dobrze widze, ze sedziami byli chlopacy z Juventuru? Widze tam chyba Piotrka Wierzbickiego i Bartka Jerzyka. No ale niestety sa tylko zdjecia dziewczyn. A ja jednak wole chlopcow :) Widac ze to pna fotografowal
14 Sierpnia 2006, 21:53
Autor: Karola
Fajnie musialo byc, szkoda ze nie gralam przez kontuzje. I szkoda ze tak malo zdjec chlopakow jak graja !!
15 Sierpnia 2006, 10:23
Autor: Agnes
Czym wy sie podniecacie przeciez te wszystkie laski maja brudne nogi ;-)
15 Sierpnia 2006, 21:19
Autor: KaBe
wygralysmy hehh;)
15 Sierpnia 2006, 22:47
Autor: Mark
Szkoda ze taka fajna impra nie miala dobrej promocji mieszkam na Piaskowej i nic nie wiedzialem :( Chociaz jakies plakaty mogliby. rozklejic
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.

Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.




Nie Przegap!
OG£OSZENIA


S O N D A
Jak odczuwasz przesilenie wiosenne?
Mam sporo energii, czujê siê ¶wietnie
Nie nad±¿am, ¶wiat pêdzi, a ja jeszcze w zimowym ¶nie
Nie czujê ¿adnego wp³ywu na mój organizm
g³osów: [0] opinii: [0]

Wiadomo¶ci // region

:: Biathlonowe zmagania
W miniony weekend nartorolkostrada w Czarnym Borze sta³a siê aren± zmagañ zawodników w ramach Pucharu Polski w biathlonie letnim oraz Mistrzostw Polski Amatorów. 13 czerwca rozegrano Mistrzostwa Polski Amatorów w biathlonie letnim. Na trasach i strzelnicy rywalizowali zawodnicy z ca³ego kraju, walcz±c o medale w czterech kategoriach wiekowych.

:: Termomodernizacja budynku Urzêdu Gminy
Ju¿ wkrótce rozpocznie siê termomodernizacja budynku Urzêdu Gminy. Umowa na realizacjê tego zadania o warto¶ci blisko 1 mln z³ zosta³a podpisana w po³owie czerwca. Gmina pozyska³a na ten cel dofinansowanie z funduszy europejskich na poziomie ok. 70%.

:: Gmina Czarny Bór na trasie programu „Ziemia Wa³brzyska na ¯ywo”!
11 czerwca w siedzibie Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze go¶cili¶my mieszkañców, przyjezdnych oraz wyj±tkowych go¶ci, którzy wspólnie pokazali, jak wiele dzieje siê w naszej gminie. By³o inspiruj±co, aktywnie i niezwykle ciekawie! Podczas ponad 3 - godzinnego programu krêconego w formule na ¿ywo starali¶my siê przedstawiæ potencja³ gminy w pigu³ce.

:: ¦wietne wiadomo¶ci dla mieszkañców Gminy Czarny Bór!
Kolejne ¶rodki zewnêtrzne trafi± do naszej gminy, wspieraj±c rozwój infrastruktury i poprawê warunków ¿ycia mieszkañców!
Gmina Czarny Bór pozyska³a 508.200,00 z³ dofinansowania z Urzêdu Marsza³kowskiego Województwa Dolno¶l±skiego na remont drogi do gruntów rolnych w Borównie. To wa¿na inwestycja, która poprawi dostêpno¶æ terenów rolnych, zwiêkszy bezpieczeñstwo u¿ytkowników oraz usprawni codzienn± pracê rolników.

:: Dobrowolna Zasadnicza S³u¿ba Wojskowa - szansa na rozwój, do¶wiadczenie i stabilne wynagrodzenie
Wojskowe Centrum Rekrutacji w K³odzku zaprasza osoby zainteresowane s³u¿b± wojskow± do skorzystania z oferty Dobrowolnej Zasadniczej S³u¿by Wojskowej (DZSW).


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Czerwiec 2026
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
1 234567
8 91011 12 1314
15 16 17 18 19 2021
22 232425262728
2930


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrze¿one. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materia³ów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - doradca biznesowy play - ceramika Boles³awiec kropka - dom seniora strzegom - skup odpadów po produkcyjnych