Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
¦roda 10 Grudnia 2025 Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii     os�b on-line [1]


Dzienny motyl Polyommatus icarus na ³±kach w Sudetach ¶rodkowych niedaleko góry Che³miec.
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS









poznaj SUDETY

wstecz strona g³ówna
29 Pa¼dziernika 2006, 00:39 | FOTOrelacja

Górnik Wa³brzych
- Basket Kwidzyn 76:78

Najwiêcej punktów (17) w dru¿ynie Górnika zdoby³ Adrian Czerwonka. foto: { i.}








































Górnik Wa³brzych - Basket Kwidzyn 76:78
fotografie: { i.} Ireneusz Piwowarski | © { i.} 2006.
Wszelkie prawa zastrze¿one


Przeczytany [8921] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
29 Pa¼dziernika 2006, 09:53
Autor: ksg
szkoda. drugi mecz ktory byl do wygrania a poza tym przegrac mimo iz prowadzilo sie 11 punktami???? w dodatku szybilski nie gral mozna wiec bylo wykorzystac szanse....
29 Pa¼dziernika 2006, 18:37
Autor: amator z K.
By³em - widzia³em. Nie jestem z Wa³brzycha ale znak paru zawodników ,którzy teraz tam graja i wszystkich g.pozdrawiam ! m.inn. Go³±b, Nowak, Salomonik i inni . Wg. mnie ³adny emocjonu±ce widowisko i oto chodzi ! wygrana, przegrana - przegraæ z Basketem 2 punktami to nie wstyd , tym bardziej ,¿e koñcówka to ³ud szczê¶cia. Nie winiê Stok³osy za ostatnie podanie do Salomonika - zawsze kto¶ ,co¶ , kiedy¶ - przecie¿ gra ca³a dru¿yna i s± 4 kwarty. £adna widowiskowa gra ! Cieszy mnie ,¿e Milewski dobrze siê pokaza³ w Wa³brzychu - mo¿e kiedy¶ bêdzie okazja,¿e dla Was zdobywa³ cenne punkty !!! Atmosfera na hali super istny kocio³ - wyeliminowa³ bym tylko niektórych wulgaryzmy i obni¿y³ trochê ceny biletów !
29 Pa¼dziernika 2006, 19:07
Autor: Ann
Bardzo fajne zdjêcia. Jestem pod wra¿eniem. Du¿a bu¼ka dla fotografa!
29 Pa¼dziernika 2006, 20:27
Autor: kibol
fotki supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeranckie!!!!!!!!!!! ale wynik do bani
29 Pa¼dziernika 2006, 21:30
Autor: Skallarus
Fotki super, ale napisz mi na maila czym robisz i jakie czasy na zdjêciach s± - podstawa: dobre szklo+ oswietlenie (w Kwidzynie to mogê tylko o takim pomarzyæ)
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.

Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.




Nie Przegap!
OG£OSZENIA


S O N D A
Czy zima zaskoczy drogowców w tym roku?
Na pewno nie, s± dobrze przygotowani
Zaskocz± ich, jak co roku
Zale¿y od pogody, wszystko mo¿e siê zdarzyæ
g³osów: [0] opinii: [0]

Wiadomo¶ci // region

:: Konfederacja Lewiatan: Zmiany w ustawie o PIP zagro¿eniem dla funkcjonowania wielu bran¿, stabilno¶ci przedsiêbiorców oraz sytuacji osób fizycznych
W ostatnich dniach projekt zmian w ustawie o Pañstwowej Inspekcji Pracy spotka³ siê z ostr± krytyk± nie tylko regionalnych i bran¿owych organizacji przedsiêbiorców, ale tak¿e wielu ministerstw, które w swoich opiniach jednoznacznie wskazuj± na wadliwo¶æ proponowanych rozwi±zañ.

:: Spotkanie: £±cz± nas Karkonoskie Szlaki
W pi±tek, 28 listopada 2025r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wroc³awiu – Filii w Jeleniej Górze odby³o siê wydarzenie „£±cz± nas Karkonoskie Szlaki”. Spotkanie zgromadzi³o licznych przedstawicieli lokalnego biznesu i ekspertów bran¿owych. Wydarzenie zosta³o wspó³tworzone we wspó³pracy z Konradem Ambro¿ym – przedstawicielem Biznesowych Karkonoszy, który odegra³ kluczow± rolê w przygotowaniu programu merytorycznego.

:: Nowy sprzêt dla OSP w Boguszowie-Gorcach
Gmina Boguszów-Gorce uzyska³a dofinansowanie w wysoko¶ci prawie 27 tys. z³otych ze ¶rodków Narodowego Funduszu Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej, które zosta³y przekazane na zakup sprzêtu i wyposa¿enia dla jednostek Ochotniczych Stra¿y Po¿arnych z terenu naszego miasta.

:: Zmiany w Urzêdzie Miasta w K³odzku
W ZWI¡ZKU Z TRWAJ¡CYMI PRACAMI REMONTOWYMI W URZÊDZIE MIASTA W K£ODZKU NAST¡PI£Y ZMIANY LOKALIZACJI POSZCZEGÓLNYCH WYDZIA£ÓW:

:: Odbudowa k³adki dla pieszych na rzece Bystrzyca ³±cz±cej ul. Noworudzk± i ul. Jasn± w Jedlinie-Zdroju
Gmina Jedlina-Zdrój podpisa³a w dniu 15.09.2025 r. z Wojewod± Dolno¶l±skim umowê dotacji z rezerwy celowej bud¿etu pañstwa na dofinansowanie zadania pn. „Odbudowa k³adki dla pieszych na rzece Bystrzyca ³±cz±cej ul. Noworudzk± i ul. Jasn± w Jedlinie-Zdroju” zwi±zanego z usuwaniem skutków klêsk ¿ywio³owych. Przyznana dotacja w kwocie 369 000 z³ stanowi 86,05% warto¶ci kosztów zadania przedstawionych do dofinansowania tj. 428 839,50 z³.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Grudzieñ 2025
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
1 234 5 67
8 9 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrze¿one. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materia³ów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - doradca biznesowy play - ceramika Boles³awiec kropka - dom seniora strzegom - minikoparka Legionowo