![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pi±tek 20 Czerwca 2025 | ![]() ![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dzik - Sus Scrofa - ssak z rodziny ¶wiñ. Wystêpuje w lasach Europy, tu w Ksi±¿añskim Parku Krajobrazowym locha w "podesz³ym wieku" z uwag± obserwuje "intruza" z aparatem fotograficznym.
![]() fot. M. Szafirski
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
10 Lipca 2005, 00:52 | FOTOrelacja
Doda w strugach £ez - fotorelacja z koncertu
KOMENTARZE: Autor: CHEZZ Wiêcej zdjêæ zespo³u £ZY!!!!! Je¶li jest taka mo¿liwo¶ to prosi³ bym o zwiêkszenie ilio¶ci zdjêæ zezpo³u £ZY!!!! Z góry dziêkuje. Autor: lol wiêcej zdiêæ dody!!! chocia¿ ³zów te¿!!! by³o zajefajnie!! Autor: BLONDIE kiedy Doda ¶piewa... to £zy same cisn± siê do oczu... Autor: sylwek Wielka pro¶ba-jesli mozna dajcie wiêcej zdjec Dody!!!! Autor: JA Proszê o zwiêkszenie liczby zdjêæ £EZ. Autor: d¿aga wiecej fotek dody prosze oraz ³ez bylo zajebi¶cie!! pokazcie to tutaj tym co nie byli ... dajcie wiecej fotek!!! z góry dziekuje :) Autor: krzysiek ludzie jak wam mog± podobac siê te sztuczne piersi ja niewiem co wy wniej widzicie Autor: [redakcja] niestety, viêksz± ilo¶ci± fotografii z koncertu nie dysponuyemy - ale ye¶li kto¶ z u¿ytkovnikóv odviedzay±cych portal zechce udostêpniæ svoye fotografie z koncertu - chêtnie opublikuyemy. Autor: GONIA hey doda mysle ze sie kiedys spotkamy chcialabym bardzo z toba spiewac i spiewam przed telewizja chcialabym cie kiedys spotkac przyjedz do zar bym chciala z toba pogadac o muzyce i wogule chcem cie spotkac bo ciebie bardzo lubie bardzo Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta. |
![]()
Co s±dzisz o obostrzeniach w zwi±zku z og³oszon± pandemi±?
![]()
:: Nowe po³±czenia komunikacji zbiorowej Jugów-Bo¿ków
Lokalny przewo¼nik Janusz Filip Drogowy Transport Osobowy – wyszed³ z inicjatyw± przed³u¿enia kursów na trasie Jugów – Bo¿ków ![]()
:: ¦widnica uruchamia nabór wniosków o dotacje na usuwanie azbestu
:: Trwa rekrutacja do Projektu „Wygrana Rodzina w Wa³brzychu”!
:: Miejski O¶rodek Pomocy Spo³ecznej w Wa³brzychu ¶wiêtuje jubileusz innowacyjnej pomocy spo³ecznej.
:: G³uszyca zyska amfiteatr – trwa przygotowanie dokumentacji przetargowej
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||