![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Pi±tek 2 Stycznia 2026 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Widok na Zamek Ksi±¿ z Pe³cznicy, miejscowo¶ci po³o¿onej na styku dwóch rzek: Szczawnika i Pe³cznicy. Obydwie rzeki nale¿± do zlewiska morza Ba³tyckiego.
![]() fot. M. Szafirski
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
14 Lipca 2021, 13:46 | Turystyka
'Czysty Wa³brzych' zadzia³a³ w Boguszowie-Gorcach
Zaledwie kilka dni temu w Urzêdzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach odby³o siê spotkanie dotycz±ce wspó³pracy z przedstawicielem stowarzyszenia "Czysty Wa³brzych", na którym omawiano tematy dotycz±ca oczyszczania terenów naszego miasta z zalegaj±cych odpadów, a juz mamy pierwsze efekty.
KOMENTARZE: Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta. |
![]()
![]()
:: Koniec roku z doposa¿eniem w nowy sprzêt
Gmina Marciszów zakupi³a nowy sprzêt ze ¶rodków Wojewody Dolno¶l±skiego w ramach Programu Ochrony Ludno¶ci i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
:: Bud¿et Obywatelski Gminy Lubawka edycja 2026 - CZAS START!
:: Rozpoczêcie konsultacji spo³ecznych dotycz±cych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego
:: Og³oszenie naborów wniosków w G³uszycy
:: Elektroniczne wnioski o przy³±czenie do sieci energetycznej
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||