Zielonkawa, osnuta wieloma legendami toñ jeziorka Daisy. Jeziorko to znajduje siê w Ksi±¿añskim Parku Krajobrazowym. 
fot. M. Szafirski
infoEXPRESS






poznaj SUDETY
|
16 Sierpnia 2021, 11:28 | Informacje
Zaproszenie na XIV Transgraniczne Targi Pracy dla Pracodawców
Zapraszamy do udzia³u w XIV Transgranicznych Targach Pracy organizowanych przez Dolno¶l±ski Wojewódzki Urz±d Pracy, które odbêd± siê 23 wrze¶nia 2021r. (czwartek).
Chcemy, aby podczas targów pracodawcy mogli zaprezentowaæ swoje firmy i zrekrutowaæ pracowników, instytucje rynku pracy - przedstawiæ swoj± ofertê i us³ugi dla osób z pogranicza, a mieszkañcy znale¼æ interesuj±ce informacje oraz oferty pracy w Polsce, Czechach lub Niemczech.
Zg³oszenia wystawców przyjmujemy do 20 sierpnia 2021 r. (pi±tek)
Zg³oszenia nale¿y przesy³aæ na: judyta.babiarz@dwup.pl.
Wiêcej informacji na stronie internetowej: http://www.eures.dwup.pl/aktualnosc-261-polsko_czesko_niemieckie_transgraniczne.html
KOMENTARZE:
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.
Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie
mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub
oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci
zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia
spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku
pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.
|

Nie Przegap!
OG£OSZENIA
S O N D A

Wiadomo¶ci // region
:: Ruszy³a kolejna edycja Jeleniogórskiego Bud¿etu Obywatelskiego na rok 2027
4 maja 2026 r. ruszy³a kolejna edycja Jeleniogórskiego Bud¿etu Obywatelskiego na rok 2027. Pula ¶rodków na jego realizacjê wynosi 4 600 000 z³.
:: Sta¿ pracy na nowych zasadach – od 1 maja nowe przepisy
1 maja 2026 roku w firmach prywatnych zaczê³y obowi±zywaæ zmiany w Kodeksie pracy, które poszerzaj± sposób obliczania sta¿u pracy.
:: Spotkanie autorskie Marty Tomczok
Rozpoczynamy cykl spotkañ autorskich w ramach projektu „Reporta¿ o nas samych”!
:: Profilaktyczne spotkanie z uczniami w Jugowicach – o odpowiedzialno¶ci, bezpieczeñstwie w sieci i hejcie
6 maja br. w Szkole Podstawowej w Jugowicach odby³o siê spotkanie profilaktyczne z uczniami, które poprowadzili policjanci zajmuj±cy siê profilaktyk± z Wydzia³u Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wa³brzychu. Celem spotkania by³o zwiêkszenie ¶wiadomo¶ci m³odych osób na temat zagro¿eñ, z jakimi mog± spotkaæ siê zarówno w codziennym ¿yciu, jak i w przestrzeni internetowej.
:: Jed¼ bezpiecznie – hulajnoga to tak¿e odpowiedzialno¶æ
Wraz z cieplejszymi dniami na ulicach Wa³brzycha coraz czê¶ciej mo¿na spotkaæ u¿ytkowników hulajnóg elektrycznych. To szybki i wygodny ¶rodek transportu, jednak korzystanie z niego wymaga rozs±dku, znajomo¶ci przepisów i troski o bezpieczeñstwo – zarówno w³asne, jak i innych uczestników ruchu drogowego.
Archiwum
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
| Maj 2026 |
| Po |
Wt |
Sr |
Cz |
Pi |
So |
Ni |
| | | | 1 | 2 | 3 |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
| 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| | | | | | |
|