Sudety oferuj± wiele tras turystycznych, równie¿ w¶ród stromych ska³. Jedn± z nich jest szlak ³±cz±cy Zamek Ksi±¿ z tzw. Starym Zamkiem, na którym zosta³o zrobione to ujêcie. 
fot. M. Szafirski
infoEXPRESS






poznaj SUDETY
|
1 Pa¼dziernika 2006, 22:06 | FOTOrelacja
Szybkie otwarcie: Juventur - Rosiek 3:0
 | | Godzinê z kwadransem potrzebowali siatkarze II ligowego Juventuru-Koksowni Wa³brzych by w pierwszym meczu przed w³asn± publiczno¶ci± pokonaæ zespó³ Kama Rosiek Syców 3:0 (25:22, 25:20, 25:17). foto: { i.} |
fotografie: { i.} Ireneusz Piwowarski | © { i.} 2006.
Wszelkie prawa zastrze¿one.
KOMENTARZE:
1 Pa¼dziernika 2006, 23:10 Autor: Micha³ Gratulacje! Oby tak dalej, super ze sa takie zdjecia i licze ze zawsze beda na tej stronce po meczach walbrzyskich siatkarzy! Dobry mecz - brawo za postawe!
1 Pa¼dziernika 2006, 23:23 Autor: Szira eee fotograf a gdzie fotki z Górnika coooo???? :)))
2 Pa¼dziernika 2006, 21:47 Autor: kASHIA Mecz by³ wspania³y=)frekwencja by³a spora, doping niez³y a przede wszystkim wygrana ch³opaków;D! Mam nadzieje, ¿e na nastepnym meczu u nas z Rz±¶ni± równie¿ bedzie sporo kibiców ale wiecej kibicowania!Zawodnicy tego potrzebuj±!!pozdrawiam wszystkich kibiców!!Zapraszam na strone Juventuru www.juventur-koksownia.walbrzych.pl
3 Pa¼dziernika 2006, 14:14 Autor: Emil A gdzie jest Tymek G. ???
!!! Z W O L N I Æ T R E N E R A !!!
3 Pa¼dziernika 2006, 17:16 Autor: maser naprawde swietny mecz.zawodnicy udowodnili ze jesli da im sie spokoj na boisku i nie wprowadza hokejowych zmian potrafi± wyci±gn±æ kazdy wynik.oby tak dalej :) niestety juz beze mnie.. :(
3 Pa¼dziernika 2006, 23:10 Autor: S±siad;)) Maser trzymaj siê tam!;)
3 Pa¼dziernika 2006, 23:12 Autor: Autor Co ten Maciek mial na czole..??To jakas piecz±tka??...na bank na dyskotece byl dzien przed meczem!:)))))
4 Pa¼dziernika 2006, 00:05 Autor: Radek Nie wiem po co Ci Tymek G. bo Bartek Jerzyk zagral bardzo dobry mecz, wkoncu zauwazylem ze juventur potrafi grac szybka siatkowke! Brawo dla Bartka, mam nadzieje ze bedzie on gral w podstawowej "6" juz caly czas bo na pewnno bedzie to na plus dla druzyny! Mysle ze Ci ktorzy chodz troche znaja sie na siatkowce maja takie same zdanie?!
4 Pa¼dziernika 2006, 11:25 Autor: maser dziêki,bêdê siê trzymaæ i na pewno chodziæ na mecze ch³opaków,spogl±dac ch³odnym okiem na to co bêdzie siê dzia³o na boisku.co do wystêpu bartka jerzyka to zagra³ on jeden ze swoich najlepszych meczy.wiedzia³ dok³adnie kiedy i do kogo zagraæ pi³ke.niestety jego problemem w poprzednim sezonie by³o nieustabilizowana forma.oby w nastêpnych meczach nasz rozgrywaj±cy mia³ te¿ komfort spokojnej gry,czy bedzie to dotyczyc tymka czy bartka,podczas meczu a nie kilkukrotne zmiany pomiedzy nimi podczas jego trwania czego im serdecznie zyczê.
4 Pa¼dziernika 2006, 11:50 Autor: maser Na zauwa¿enie zas³uguje fakt,¿e ca³y mecz na pozycji przyjmuj±cego zagra³ Krzysiek Zdrza³ka.Potrafi³ po³±czyæ dobre przyjêcie z bardzo skutecznym atakiem z czym wcze¶niej mia³ spory k³opot.Czy¿by to zapowied¿ jego postêpu i nowej roli Krzy¶ka w zespole czym wzmocni³by go zdecydownie?Zobaczymy.. Znam go i wiem,¿e zrobi wszystko ¿eby tak siê sta³o.
5 Pa¼dziernika 2006, 17:35 Autor: Chuda Jarku miny jak zawsze piewsza klasa =) widac jaki wysilek wkladasz w gre =) pozro
6 Pa¼dziernika 2006, 10:56 Autor: maser tak,w ten mecz jarek w³o¿y³ sporo si³,tyle,¿e trzeba by³o ratowaæ go snikersem :).pozdrowienia dla ciebie jareczku :)
7 Pa¼dziernika 2006, 00:12 Autor: Chuda Jeden snikers na takiego duzego chlopca... Jak znam zycie to jeszcze by³a przekaska w Mc i obowiazkowa "kolka" po meczu =)
7 Pa¼dziernika 2006, 00:18 Autor: Chuda Jeden snikers na takiego duzego chlopca... Jak znam zycie to jeszcze by³a przekaska w Mc i obowiazkowa "kolka" po meczu =)
9 Pa¼dziernika 2006, 18:58 Autor: Pilka Nie dawac Tymka. Bartek byl w tym meczu swietny. Ciekawe jak sie spisal na wyjezdzie, mam nadzieje ze nastepnym razem w Walbrzychu tez go bedziemy ogladac.
10 Pa¼dziernika 2006, 08:52 Autor: maser z tego co wiem to w gliwicach rowniez gral bartek.skonczylo sie 3:0 dla juventuru wiec w sobote pewnie tez zacznie w podstawowym skladzie chyba ze trener wymysli cos co tylko on bedzie rozumial i w polowie pierwszego seta wroci do skladu z gliwic :).tu wszystko jest mozliwe...
12 Pa¼dziernika 2006, 21:14 Autor: g³odny na co czekasz?? Wcale nie taki ma³y ten snickers bo i orzeszki w ¶rodku by³y i wszystko oblane pyszn± czekolad±...generalnie zg³odnia³em troche...a McDonald by³ trochê daleko i bym nie da³ rady szybko wyskoczyæ po jakie¶ jedzonko,,,nastêpnym razem do bidonu sobie kolke wleje bo te¿ mi brakowa³o...pozdrawiam i zapraszam w sobote o 16
12 Pa¼dziernika 2006, 22:28 Autor: Autor Pragne zwróæiæ uwage na libero z 7 i jego ¶ciagacz!!:)
17 Pa¼dziernika 2006, 11:53 Autor: maser niestety slynny sciagacz tomaszka zniknal z kolana :).procentuje praca pana zbysia.. gratulacje koledzy za wygrany mecz,mecze o awans do 1ligi tuz,tuz.. :).tylko czy znowu chlopaki uslysza,ze wchodza po to zeby odsprzedac miejsce?ciekawe... czas pokaze
24 Pa¼dziernika 2006, 13:42 Autor: Wielbicielka Ca³uski dla masera
27 Pa¼dziernika 2006, 08:48 Autor: maser a dziêkuje
15 Listopada 2006, 12:34 Autor: Wielbicielka Maser........jeste¶ wolny??? :/
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.
Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie
mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub
oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci
zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia
spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku
pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.
|

Nie Przegap!
OG£OSZENIA
S O N D A

Wiadomo¶ci // region
:: Bran¿owe Centrum Umiejêtno¶ci - Zaproszenie do udzia³u w bezp³atnych szkoleniach
Bran¿owe Centrum Umiejêtno¶ci w Dziedzinie Terapii Zajêciowej w Wa³brzychu zaprasza do udzia³u w profesjonalnych, bezp³atnych szkoleniach z zakresu terapii zajêciowej podnosz±cych kwalifikacje zawodowe.
:: Zamkniêcie drogi powiatowej nr 2888D na odcinku Stawiska - Modlêcin
Przedsiêbiorstwo Us³ugowo-Produkcyjne i Handlowe "COM-D" informuje o zamkniêciu na czas prowadzenia robót drogi powiatowej nr 2888D na odcinku Stawiska - Modlêcin.
:: Polskie stoisko na targach WHX Dubai 2026
O¶rodek Enterprise Europe Network w Szczawnie-Zdroju serdecznie zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego PARP podczas targów World Health Expo w Dubaju (WHX Dubai) – wiod±cej imprezy dla bran¿y medycznej i farmaceutycznej.
:: Fuzja bielawskich spó³ek komunalnych TBS i MZBM sta³a siê faktem
2.VI.2025 r. odby³y siê równoleg³e Zgromadzenia Wspólników bielawskich spó³ek komunalnych pn. Towarzystwo Budownictwa Spo³ecznego Bielawa oraz Miejski Zarz±d Budynków Mieszkalnych, które wyrazi³y wolê po³±czenia obu podmiotów.
:: Od kolêd po warsztaty - zapraszamy na ¦widnick± Kolêdê 2025
¦wiêta w ¦widnicy nabieraj± wyj±tkowego blasku – ¦widnicka Kolêda 2025 to zaproszenie dla rodzin, przyjació³ i go¶ci do wspólnego tworzenia ¶wi±tecznej atmosfery. Od grudnia do stycznia miasto wype³ni± kolêdy, twórcze warsztaty i atrakcje, które pozwol± ka¿demu poczuæ magiê Bo¿ego Narodzenia.
Archiwum
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
| Grudzieñ 2025 |
| Po |
Wt |
Sr |
Cz |
Pi |
So |
Ni |
|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 31 | | | | |
|