Struga - sielankowy widok w stronê Starych Bogaczowic. 
fot. M. Szafirski
infoEXPRESS






poznaj SUDETY
|
15 Stycznia 2021, 13:52 | Gospodarka
Czarny Bór - usuwanie azbestu
Wójt Gminy Czarny Bór og³asza nabór wniosków o dofinansowanie usuwania azbestu i wyrobów zawieraj±cych azbest z terenu Gminy Czarny Bór w 2020r. Ka¿dy w³a¶ciciel nieruchomo¶ci, zainteresowany pozbyciem siê azbestu z terenu swojej nieruchomo¶ci winien z³o¿yæ stosowny wniosek do 28 lutego 2021 r.
Jednocze¶nie Wójt Gminy przypomina, ¿e zgodnie z art. 162 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony ¶rodowiska oraz rozporz±dzeniem Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia 2010 r. w sprawie wymagañ w zakresie wykorzystywania wyrobów zawieraj±cych azbest oraz wykorzystywania i oczyszczania instalacji lub urz±dzeñ, w których by³y lub s± wykorzystywane wyroby zawieraj±ce azbest w³a¶ciciel, zarz±dca lub u¿ytkownik nieruchomo¶ci, na której znajduje siê azbest, ma obowi±zek corocznie - w terminie do dnia 31 stycznia - przedk³adaæ wójtowi informacjê na temat wyrobów zawieraj±cych azbest. W przypadku ubiegania siê o dofinansowanie prac zwi±zanych z usuwaniem wyrobów zawieraj±cych azbest, w/w informacje nale¿y przed³o¿yæ wraz z wnioskiem. Uwaga: prace realizowane bêd± pod warunkiem uzyskania przez gminê dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej we Wroc³awiu. Wiêcej informacji: czarny-bor.pl/aktualnosci/42/news/59/entry/1206/usuwanie-azbestu-wnioski-do-28-lutego-2021-r
¬ród³o: czarny-bor.pl
KOMENTARZE:
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.
Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie
mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub
oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci
zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia
spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku
pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.
|

Nie Przegap!
OG£OSZENIA
S O N D A

Wiadomo¶ci // region
:: Nowy pojazd do dyspozycji Gminy Walim
Do dyspozycji s³u¿b Gminy Walim trafi³ nowy pojazd, który bêdzie wykorzystywany zarówno przy realizacji bie¿±cych zadañ, jak i w sytuacjach wymagaj±cych szybkiej reakcji, w tym podczas zdarzeñ kryzysowych.
:: Inwestycja w CK-MBP w G³uszycy
Samorz±dowa instytucja kultury Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w G³uszycy uzyska³a dotacjê z Unii Europejskiej na projekt „Renowacja zwiêkszaj±ca efektywno¶æ energetyczn± budynku Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w G³uszycy”.
:: G³uszyca: Nabór - mieszkania
Burmistrz G³uszycy og³asza drugi nabór wniosków o zawarcie umów najmu lokali mieszkalnych w ramach realizowanego przez SIM Sudety Sp. z o.o. z siedzib± w K³odzku przedsiêwziêcia inwestycyjno – budowlanego polegaj±cego na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego na nieruchomo¶ci gruntowej oznaczonej geodezyjnie jako dzia³ka nr 90/2, obrêb G³uszyca 2, po³o¿onej przy ul. Dolnej.
:: Nauczmy dzieci stawiaæ granice
Wakacje to czas odpoczynku, przygód i nowych znajomo¶ci. Zadbajmy o to, by by³y przede wszystkim bezpieczne.
:: 100 poci±gów Kolei Dolno¶l±skich
Koleje Dolno¶l±skie osi±gnê³y wa¿ny etap swojego rozwoju. Do floty przewo¼nika do³±czy³ w³a¶nie setny pojazd – elektryczny poci±g Elf. Od wczoraj dolno¶l±ski przewo¼nik dysponuje ju¿ flot± licz±c± 100 w³asnych pojazdów.
Archiwum
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
| Lipiec 2026 |
| Po |
Wt |
Sr |
Cz |
Pi |
So |
Ni |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | | |
|