Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
¦roda 17 Grudnia 2025 Imieniny: Jolanty, £ukasza, Olimpii     os�b on-line [1]


Widok z tzw. Starego Ksi±¿a w kierunku wschodnim na dzielnice Szczawienko i Poniatów. Na pierwszym planie wzgórze Gór Wa³brzyskich "Ptasia Kopa".
fot. M. Szafirski

infoEXPRESS









poznaj SUDETY

wstecz strona g³ówna
17 Listopada 2025, 10:30 | infoEXPRESS

Zaproszenie na spotkanie z Bankiem Gospodarstwa Krajowego - dla samorz±dów oraz przedsiêbiorców - 21.11.2025 r. - DOK Dzier¿oniów

Zapraszamy na spotkanie informacyjne Banku Gospodarstwa Krajowego dotycz±ce: Po¿yczki na efektywno¶æ energetyczn± budynków i o¶wietlenia ulicznego oraz Po¿yczki na OZE dla JST i innych podmiotów ze ¶rodków Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego ¦l±ska 2021 – 2027, które odbêdzie siê w dniu 21.11.2025 r. godz. 10.00 sala konferencyjna (II piêtro – Dzier¿oniowski O¶rodek Kultury, Dzier¿oniów, ul. ¦widnicka 23.

Natomiast o godzinie 12:00 równie¿ w dniu 21.11.2025 r. sala konferencyjna (II piêtro – Dzier¿oniowski O¶rodek Kultur, Dzier¿oniów, ul. ¦widnicka 23 odbêdzie siê spotkanie dla przedsiêbiorców naszego Powiatu dot. po¿yczek rozwojowych oferowanych ze ¶rodków FEDS 2021-2027.

Ka¿de spotkanie sk³ada siê z dwóch czê¶ci:

Czê¶æ I – merytoryczna

Podczas prezentacji przybli¿ymy Po¿yczkê na poprawê efektywno¶ci energetycznej budynków i o¶wietlenia ulicznego oraz Po¿yczkê na OZE, dla JST i innych podmiotów, które finansowane s± z Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego 2021-2027. Zapoznasz siê m.in. z podstawowymi informacjami o wsparciu oraz kto mo¿e z³o¿yæ wniosek o po¿yczkê. Dowiesz siê równie¿ na jakie wydatki mo¿esz pozyskaæ ¶rodki i jakie s± preferencje w finansowaniu.

Czê¶æ II – networkingowa

Druga czê¶æ spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert opowie, jak z³o¿yæ wniosek i jakie dodatkowe dokumenty s± wymagane. Wyja¶ni równie¿ jak nale¿y je poprawnie przygotowaæ.

Dlaczego warto wzi±æ udzia³ w spotkaniu?

Udzia³ w spotkaniach jest bezp³atny, a w zamian otrzymujesz praktyczn± wiedzê na temat po¿yczek unijnych – udzielanych na warunkach korzystniejszych ni¿ rynkowe. Dziêki pomocy eksperta BGK, z ³atwo¶ci± zapoznasz siê z ca³± potrzebn± dokumentacj±.

um.bielawa.pl


Przeczytany [91] Dodaj komentarz


KOMENTARZE:
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.

Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.




Nie Przegap!
OG£OSZENIA


S O N D A
Czy zima zaskoczy drogowców w tym roku?
Na pewno nie, s± dobrze przygotowani
Zaskocz± ich, jak co roku
Zale¿y od pogody, wszystko mo¿e siê zdarzyæ
g³osów: [0] opinii: [0]

Wiadomo¶ci // region

:: ¦widnica inwestuje w bezpieczeñstwo mieszkañców. Podsumowanie dzia³añ w ramach programu Ochrony Ludno¶ci i Obrony Cywilnej
W pi±tek, 28 listopada, odby³a siê konferencja prasowa po¶wiêcona obronie cywilnej i bezpieczeñstwu Dolnego ¦l±ska, z udzia³em pos³a Roberta Jag³y oraz samorz±dów z regionu. Podczas spotkania omówiono postêpy realizacji rz±dowego programu Ochrony Ludno¶ci i Obrony Cywilnej oraz dzia³ania podejmowane przez dolno¶l±skie miasta, w tym ¦widnicê.

:: PSP w Jugowicach w ogólnopolskiej akcji „Polska na TAK”
Szko³a Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jugowicach przyst±pi³a do ogólnopolskiej akcji „Polska na TAK”, realizowanej przez Telewizjê Polsk±, Polskie Radio oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

:: O równo¶ci stron w umowach o dofinansowanie w ramach projektów wspó³finansowanych ze ¶rodków UE - spotkanie on line, 15.12.25, godz. 10:00-15:00
Zapraszamy na spotkanie po¶wiêcone zagadnieniu równo¶ci stron w umowach o dofinansowanie w ramach projektów wspó³finansowanych ze ¶rodków Unii Europejskiej. Podczas wydarzenia omówione zostan± m.in. zapisy, które mog± naruszaæ zasadê równowagi stron – rozumian± jako nadmierne uprzywilejowanie jednej z nich – oraz wystêpuj±ce w praktyce dysproporcje w uprawnieniach i obowi±zkach.

:: Konfederacja Lewiatan: Zmiany w ustawie o PIP zagro¿eniem dla funkcjonowania wielu bran¿, stabilno¶ci przedsiêbiorców oraz sytuacji osób fizycznych
W ostatnich dniach projekt zmian w ustawie o Pañstwowej Inspekcji Pracy spotka³ siê z ostr± krytyk± nie tylko regionalnych i bran¿owych organizacji przedsiêbiorców, ale tak¿e wielu ministerstw, które w swoich opiniach jednoznacznie wskazuj± na wadliwo¶æ proponowanych rozwi±zañ.

:: Spotkanie: £±cz± nas Karkonoskie Szlaki
W pi±tek, 28 listopada 2025r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wroc³awiu – Filii w Jeleniej Górze odby³o siê wydarzenie „£±cz± nas Karkonoskie Szlaki”. Spotkanie zgromadzi³o licznych przedstawicieli lokalnego biznesu i ekspertów bran¿owych. Wydarzenie zosta³o wspó³tworzone we wspó³pracy z Konradem Ambro¿ym – przedstawicielem Biznesowych Karkonoszy, który odegra³ kluczow± rolê w przygotowaniu programu merytorycznego.


Archiwum

Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
Grudzieñ 2025
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
1 234 5 67
8 9 10 11 12 1314
15 16 1718192021
22232425262728
293031


Copyright Twoje Sudety © 2004 | Wszelkie prawa zastrze¿one. Kopiowanie lub jakiekolwiek inne powielanie i wykorzystywanie wszelkich materia³ów zamieszczonych w serwisie - bez zgody redakcji - wzbronione. Kontakt: redakcja@twoje-sudety.pl
Kontakt w sprawie reklam na serwisie

polityka oczami kobiet - doradca biznesowy play - ceramika Boles³awiec kropka - dom seniora strzegom - minikoparka Legionowo