![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Pi±tek 17 Kwietnia 2026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Wiosn± odrastaj± i rozwijaj± siê nowe szyszki, w których pojawi± siê nasiona. Da to hipotetyczn± szansê na rozsianie siê ich w okolicy i wyro¶niêcie nowych drzew. Znalezione w Ksi±¿añskim Parku Krajobrazowym.
![]() fot. M. Szafirski
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Twoje Sudety: fotoGALERIAZmêczony ca³odzienn±, ciê¿k± prac± motyl odpoczywa na trawie ³api±c promienie s³oneczne w skrzyd³a... Mia³o to miejsce na jednej z ³±k ko³o Che³mca. ![]() AUTOR o sobie: Nazywam siê Mateusz Szafirski i mieszkam w Wa³brzychu. Jestem absolwentem Technikum Kolejowego i studentem jêzyka niemieckiego Instytutu Jêzyków Obcych na wa³brzyskiej PWSZ. Od zawsze moj± pasj± jest kolej i wszystko, co z ni± zwi±zane. Moje zainteresowanie przyrod± zrodzi³o siê niedawno, lecz zafascynowa³o mnie tak bardzo, ¿e postanowi³em dalej je rozwijaæ. Piêkno Sudetów obfituj±cych w wiele gatunków zwierz±t sprawi³o, ¿e postanowi³em uwieczniæ je za pomoc± aparatu i jest to dla mnie ¶wietn± zabaw±, do której jednak podchodzê z wielkim zaanga¿owaniem. Kontakt: mszaf@twoje-sudety.pl Galeria w internecie: http://priv.twoje-sudety.pl/~mszaf |
![]()
![]()
:: Neuroatypowo¶æ w praktyce – zaproszenie na cykl spotkañ i warsztatów
W odpowiedzi na rosn±c± potrzebê rzetelnej edukacji o spektrum autyzmu, Fundacja Kalejdoskopu Autyzmu wraz z lokalnymi partnerami inicjuje cykl wydarzeñ skierowany do profesjonalistów, rodziców oraz osób doros³ych.
:: Wybory na So³tysa Podlesia
:: Czas na zg³oszenia
:: Spotkanie dla przedsiêbiorców - prezentacja terenów inwestycyjnych
:: Wystartowa³ nabór do tegorocznej edycji „Programu Grantów” na edukacjê i sport
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||