¯aba trawna na zesz³orocznym li¶ciu ko³o Che³mca. 
fot. M. Szafirski
infoEXPRESS






poznaj SUDETY
|
20 Grudnia 2023, 10:51 | Sport
Rajd na Szczyt z okazji 5. Urodzin Wie¿y na Trójgarbie
Jak ten czas szybko leci….trudno uwierzyæ, ¿e nasza Królowa Trójgarbu (mamy nadzieje, ¿e w pe³ni zgadzacie siê z tym okre¶leniem) koñczy za kilka dni 5 lat. Z tej okazji organizujemy Rajd Masywem Trójgarbu, aby ¶wiêtowaæ z nasz± Jubilatk±.
Na szczycie czekaæ na Was bêdzie rozgrzewaj±cy poczêstunek. Chcecie nam potowarzyszyæ? Wybierzcie siê z nami tras± familijn± w sobotê – 30 grudnia. Startujemy o godz. 11.00 z boiska sportowego w Witkowie.
Mamy równie¿ nie lada gratkê dla ceni±cych sobie aktywny wypoczynek w szybszym tempie, a mianowicie Sylwestrowy II Bieg 12x Trójgarb Charytatywnie (szlakiem niebieskim). Po¿egnanie 2023 Roku i powitanie Nowego 2024 Roku - tylko na Masywie Trójgarbu! Start o godz. 4:00, wiata przy niebieskim szlaku, Witkowskie Rozdro¿e.
¬ród³o: czarny-bor.pl
KOMENTARZE:
Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. Redakcja portalu Twoje Sudety nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii.
Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie
mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub
oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci
zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia
spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku
pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta.
|

Nie Przegap!
OG£OSZENIA
S O N D A

Wiadomo¶ci // region
:: Spotkanie w ramach partnerstwa Gminy Walim i Wolina
Wczoraj w Walimiu, przy ul. Ko¶ciuszki 4, odby³o siê spotkanie przedstawicieli Gminy Walim z zawodnikami i przedstawicielami Klubu Sportowego Vineta Wolin, którzy odwiedzili nasz± gminê w ramach wspó³pracy partnerskiej pomiêdzy Walimiem a Wolinem.
:: XXIII Dolno¶l±ski Festiwal Zupy ju¿ 30 sierpnia w Jedlinie-Zdroju
Trwaj± zg³oszenia wystawców i uczestników konkursu. Jedlina-Zdrój po raz kolejny stanie siê kulinarn± stolic± Dolnego ¦l±ska. W niedzielê, 30 sierpnia, w Parku Zdrojowym odbêdzie siê XXIII Dolno¶l±ski Festiwal Zupy, wydarzenie, które od lat przyci±ga mi³o¶ników regionalnych smaków, dobrej muzyki i rodzinnej atmosfery.
:: Rzeka Pi³awa w centrum uwagi
Wieloletnie porozumienie w kwestii utrzymania rzeki Pi³awy by³o przedmiotem spotkania z przedstawicielami Pañstwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, które odby³o siê w ratuszu 3 sierpnia. To kolejny element budowania bezpieczeñstwa hydrologicznego miasta.
:: Miliony na bezpieczeñstwo hydrologiczne Dzier¿oniowa
Ponad 16 mln z³ otrzyma Dzier¿oniów na budowê dwóch zbiorników retencyjnych i odbudowê zniszczonych przez powód¼ zamkniêtych systemów kanalizacji deszczowej. Pieni±dze te miasto pozyska³o z unijnego Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturê, Klimat, ¦rodowisko 2021-2027 (Fundusz Spójno¶ci).
:: Uwaga, kierowcy! Czasowe zamkniêcie przejazdu kolejowego w Strzegomiu
Informujemy, ¿e w zwi±zku z awaryjn± napraw± nawierzchni na przeje¼dzie kolejowo-drogowym przy al. Wojska Polskiego w Strzegomiu, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przeprowadz± pilne prace naprawcze.
Archiwum
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
| Sierpieñ 2026 |
| Po |
Wt |
Sr |
Cz |
Pi |
So |
Ni |
| | | | | 1 | 2 |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 31 | | | | | | |
|