![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ¦roda 15 Lipca 2026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ruiny tzw. Starego Zamku z XIII wieku. Podziwiaæ je mo¿na w Ksi±¿añskim Parku Krajobrazowym.
![]() fot. M. Szafirski
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
17 Stycznia 2011, 14:18 | infoEXPRESS
¦widnica: UWAGA zmiany na liniach 50,52,10
MPK "¦widnica" Informujê, ¿e od dnia 09.01.2011 r. od godz.19.30 odcinek drogi od skrzy¿owania ulic Wa³brzyska do Wa³brzyska - Le¶na jest zamkniêty z powodu uszkodzenia nawierzchni drogi.
KOMENTARZE: Redakcja portalu zastrzega, ¿e w komentarzach i opiniach nie mog± znale¼æ siê tre¶ci reklamuj±ce przedsiêbiorców, ich dzia³alno¶æ lub oferowane przez nich towary i us³ugi; nie mog± siê te¿ znale¼æ tre¶ci zabronione przez prawo, wulgarne, obra¼liwie, naruszaj±ce zasady wspó³¿ycia spo³ecznego, naruszaj±ce prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia sie takich opinii bêd± one przeredagowane, ich tre¶æ skrócona lub usuniêta. |
![]()
![]()
:: ¦widnica coraz bli¿ej przebudowy ul. Boles³awa Chrobrego. Miasto otrzyma³o dofinansowanie z Rz±dowego Funduszu Rozwoju Dróg
¦widnica otrzyma³a deklaracjê dofinansowania w wysoko¶ci 817 999,22 z³ z Rz±dowego Funduszu Rozwoju Dróg na przebudowê ul. Boles³awa Chrobrego. Inwestycja, której szacunkowa warto¶æ wynosi oko³o 2,7 mln z³, pozwoli kompleksowo zmodernizowaæ jedn± z ulic wymagaj±cych pilnego remontu. Po podpisaniu umowy o dofinansowanie miasto og³osi przetarg na realizacjê zadania.
:: ¦widnica wykrêci³a tytu³ Rowerowej Stolicy Polski 2026!
:: Nowe punkty sprzeda¿y biletów Wa³brzyskiej Komunikacji Miejskiej
:: X Dolno¶l±ski Festiwal Ognia roz¶wietli Star± Kopalniê!
:: Sanatorium D¼wiêku 2026
Szukaj w newsach:
Szukaj po czasie emisji:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||